3D objekty

Interaktívnych 360° - 3D modely priamo v GIS

360° 3D objekty predstavujú úplne nový typ popisných atribútov v GIS.

Umožňujú interaktívne prezeranie a analýzu celého objektu i jeho jednotlivých častí. Majú vysokú informačnú a dokumentačnú hodnotu a sú priamo integrované do T-MAP Webu GIS pomocou 3D modulu.

Úžasných 360° - 3D modely reálnych objektov

Detailné 3D modely sôch, plastík, pamätných dosiek či iných objektov môžete mať teraz priamo vo svojom GIS.

Budete k tomu potrebovať len fotoaparát, mobilný telefón alebo odolný smartphone Trimble TDC100, ktorým objekt vyfotíte zo všetkých strán. Technológia, ktorá je dostupná pre každého.

Využitie 3D objektov

Zdobení-mostu-Tower-Bridge-Londýn-3

Pamiatky, náhrobky, pasporty

Možnosti 360° 3D modelov sú prakticky neobmedzené a sú optimalizované pre všetky zariadenia (počítač, tablet, smartphone). Môžete si ich zobraziť kedykoľvek a kdekoľvek- v práci, doma i na dovolenke priamo v mobilnom telefóne. Praktické využitie nájdete napr. v našej aplikácii  „Objekty drobnej architektúry“ či „Pasport pamiatok“.

Dívka hledící do kašny

Dokumentácia pre prípad rekonštrukcie

GIS obsahuje bežne fotografie objektov len z jednej strany, najčastejšie z prednej strany. 360° 3D model zachytáva objekt vo vysokom detaily zo všetkých strán. V prípade, že je objekt poškodený v zadnej časti, je jednoduché ho na základe 3D modelu zrekonštruovať do pôvodnej podoby.

Cesta-hrdelního-práva-Tišnov-3

Podpora cestovného ruchu

360° 3D modely predstavujú veľmi atraktívnu modernú technológiu, ktorá dokáže zaujať a nadchnúť všetky generácie. Môže tak výrazne pomôcť zvýšiť povedomie o zaujímavých miestach, podporuje vzdelanosť, cestovný ruch a s ním súvisiace dôležité príjmy, ktoré pomáhajú ďalšiemu rozvoju miest i pamiatkam samotným. Dajte verejnosti vedieť aj o Vašich pamiatkach v meste a okolí.

3D modul

Integrácia 3D objektov do T-MAPY GIS prebieha pomocou 3D modulu, ktorý rozšíri Váš doterajší GIS o možnosť nahrania fotografií objektov do T-MAPY 3D Cloud. Na základe toho získate hotový 3D model, ktorý môžete ihneď použiť v mapových aplikáciách.

Ukážka 360° 3D modelov v mapovej aplikácii

3d_objekty_v_mapove_aplikaci_mini

Spoločnosť T-MAPY je dlhodobým lídrom v oblasti Web GIS predovšetkým vďaka inováciám.
Jednou z inovácií sú aj tieto 3D objekty.

3D tlač

Všetky 360° 3D modely vo Vašom GIS sú pripravené k okamžitému vytlačeniu.

3D tisk_1_fotografie_mini

Fotografie

Plastika - Hranice na Moravě_mini

3D model

3D-tisk_3_vytištěný-model_1

Vytlačený objekt

Partneri

Logo_Uavonic
Logo_Geotronics_Trimble

Kontakt

Máte záujem o modul 3D objekty alebo potrebujete viacej informácií?